'Bedrijventerrein De Briellaerd is chic en nuchter tegelijk'
Business Nieuws

'Bedrijventerrein De Briellaerd is chic en nuchter tegelijk'

Gilles de Jager is eigenaar van Volfood, een ambachtelijke versgroothandel voor de culinaire top. Hij koos niet voor niets voor De Briellaerd als uitvalsbasis. “Een perfecte plek. Midden in Food Valley, en precies op de lijnen van de koeltransporteurs.”
Durven kiezen voor sfeer en groen
Business Nieuws

Durven kiezen voor sfeer en groen

Wie het terrein van Hoveniersbedrijf De Briellaerd oploopt, komt in een andere wereld. Een weelderige sfeertuin vol bloemen, bomen en verrassende doorkijkjes. “Als je hier binnenkomt, voel je het meteen: dit is geen gewone winkel. Je wordt even stilgezet”, zegt Fokke Mulder, één van de drie eigenaren.
De allerslimste training van Barneveld
Business Nieuws

De allerslimste training van Barneveld

Stap de studio van fit20 binnen op bedrijventerrein De Briellaerd en je krijgt direct een verrassend ander beeld van fitness. Geen harde muziek, geen spiegels, geen zweetdruppels op de vloer. Wel: rust, aandacht en een wetenschappelijk onderbouwde methode.