‘De JOS is een netwerk vol ervaring, én fijne mensen’
BARNEVELD – Mike Timmer is met zijn bedrijf AV Timmer nog maar 2,5 jaar ondernemer, maar weet precies wat hij zoekt: verbinding, inspiratie én gewoon een goede tijd. Daarom werd hij meteen lid van de JOS. “Het gaat niet om elkaars handel, maar om elkaar écht leren kennen. Dat werkt veel beter.”
Mike groeide op in Barneveld en hoorde in zijn omgeving regelmatig verhalen over de JOS. “Mijn zwager was bijvoorbeeld lid. Hij had het over de leuke sfeer, de mooie uitjes en hoe makkelijk je via-via mensen leert kennen. Toen ik zelf startte als ondernemer, wist ik meteen: ik schrijf me in.” Die keuze pakt goed uit. Mike is een van de leden die graag overal bij is. “Of het nou waterskiën is, een bedrijfsbezoek aan MOBA of een fietstocht met ijsbad: ik doe mee. Niet alleen omdat het leuk is, maar ook omdat je elkaar echt leert kennen buiten de vergadertafel om. En dat maakt het netwerk krachtig.”Wat hem aanspreekt? Vooral de informele toon. “Ik ben ook lid geweest van andere clubs, maar daar vond ik het vaak wat stijf of zakelijk. Bij de JOS voel je dat iedereen er zit met oprechte interesse in elkaar. Je bouwt een netwerk zonder dat je meteen een pitch moet houden. Dat past bij mij.”
Grote opdrachten uit de club halen, dat is voor hem niet het doel. “Als het klikt, komt werk vanzelf. En als het niet komt, is het nog steeds een waardevol netwerk. Ik leer van anderen, hoor hoe zij dingen aanpakken en kan zelf ook weer kennis delen, bijvoorbeeld over eventorganisatie of techniek.”Dat is waar zijn eigen bedrijf om draait. Mike is actief in de evenemententechniek en levert daarmee alle audiovisuele techniek die je nodig hebt voor het succesvol organiseren van een particulier of zakelijk event. “Van trouwdienst tot kwartaalpresentatie: ik regel het geluid, het licht en het beeld. Soms klein, soms groots, maar altijd professioneel.”
Zijn werkgebied reikt tot ver buiten de gemeentegrenzen, maar ook lokaal is Mike met plezier actief. “Ook daarvoor is de JOS belangrijk. Hier bouw je relaties, en dat maakt het makkelijker om lokaal voet aan de grond te krijgen.”
Op zijn 34ste heeft hij nog flink wat jaren te gaan bij de club. “Ik vind het mooi om ondernemers om me heen te hebben die al een paar stappen verder zijn. Als ik vragen heb, is er altijd wel iemand in de club met ervaring.”
